Jak przygotować się do oglądania mundialu z kumplami?

Masz już prawie wszystko załatwione w tej sprawie? A może dopiero rozpoczynasz przygotowania? Chcesz w czasie mundialu kilka razy zebrać najlepszych kumpli po to, by wspólnie obejrzeć jakiś fajny meczyk? Okazja wyborna, ponieważ już 20 listopada 2022 roku startują Mistrzostwa Świata w Katarze. O czym pamiętać w czasie organizacji takiego wieczoru? Jak można jeszcze bardziej umilić sobie czas? Na koniec artykułu podajemy dokładne daty i godziny wszystkich spotkań Polaków w czasie katarskiego mundialu.

Jak zorganizować udany wieczór?

Na pewno warto każdego odpowiednio wcześnie powiadomić. Chcesz np. spotkać się z kumplami z pracy z okazji meczu otwarcia? Ta potyczka (pomiędzy Katarczykami i Ekwadorczykami) już 20 listopada 2022 roku. Spotkanie rozpocznie się o 17:00 (chyba że ceremonia otwarcia się przedłuży). Mecz będzie transmitowany na TVP1, TVP Sport, czy w internecie… Warto zatem jeszcze dzisiaj zapytać się każdego, czy ma czas, aby przyjść w niedzielę na wspólne oglądanie. Z takimi propozycjami nie można czekać na ostatni moment. Może bowiem okazać się tak, że koledzy będą już mieli jakieś inne plany itp. I wtedy nic nie wyjdzie ze wspólnego oglądania konkretnej potyczki. O czym jeszcze warto pamiętać? Warto przygotować odpowiednie jedzenie. Jak nie masz talentu kulinarnego, to w razie czego można coś kupić lub zamówić. Co ludzie najczęściej zaś jedzą w czasie oglądania spotkań? Są to pizza, chipsy, orzeszki solone itp. Zadbaj także o odpowiednie napoje. Procentowe i te bez dodatku alkoholu (w końcu niektórzy mogą do Ciebie przyjechać samochodem).

Dużo osób obstawia zakłady bukmacherskie

W czasie oglądania spotkań możesz typować to, jak się one potoczą. Niektórzy robią to „na sucho”. Czyli np. zakładają się pomiędzy sobą o to, kto wygra, jaki będzie finalny rezultat itp. Jest tutaj jeszcze inna opcja. To obstawianie w podmiotach hazardowych online. Jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś, to mamy dobre wiadomości. W Polsce zakłady na MŚ 2022 są całkowicie legalne. Trzeba jednak wybrać odpowiednie podmioty hazardowe, które działają zgodnie z przepisami. Przy okazji możesz zgarnąć świetne bonusy na start. Jakie zakłady można zaś typować? Np. długoterminowe. W tej kategorii bardzo popularne są typy na końcowego triumfatora Mistrzostw Świata w Katarze, czy na zawodnika, który okaże się topowym strzelcem itp. Nie ma jednak problemu, by obstawiać poszczególne potyczki. Nawet w trybie live.

Kiedy gra kadra narodowa Polski? Poznaj dokładne daty i godziny!

Pierwsze spotkanie już 22 listopada 2022 roku. We wtorek zawodnicy Czesława Michniewicza zmierzą się z Meksykiem. Początek tej potyczki o 17:00. Drugie grupowe spotkanie zostanie rozegrane w sobotę. 26 listopada 2022 roku rywalem Biało-czerwonych będzie Arabia Saudyjska. Mecz rozpocznie się o 14:00. W ostatnim grupowym spotkaniu zawodnicy z Polski zmierzą się z Argentyńczykami. Ten mecz będzie miał natomiast miejsce 30 listopada 2022 roku (początek o 20:00).

5/5 - (1)