Jak umówić się na randkę w internecie?

W ostatnich latach popularność serwisów randkowych stale rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ w dobie internetu poznanie kogoś w realnym świecie może wydawać się bardzo trudne. Istnieje oczywiście wąska grupa ludzi, którzy potrafią nawiązać nowe znajomości w sklepie czy na przystanku autobusowym, ale umówmy się, takich osób nie ma za wiele. Znacznie prostsze i przyjemniejsze jest poznawanie ludzi przez internet, ponieważ jeśli w którymś momencie uznamy, że nie interesuje nas kontynuowanie znajomości możemy po prostu się wycofać. Daje to swego rodzaju poczucie bezpieczeństwa, na którym przecież każdemu z nas bardzo zależy.

Dlaczego randkowanie w internecie jest łatwiejsze?

Największą zaletą portali randkowych jest to, że możemy znaleźć tam osoby o podobnych oczekiwaniach co nasze. Kiedy spotykamy kogoś w realnym świecie ryzykujemy, że osoba ta ma już poukładane życie i nie będzie nami zainteresowana. Zakładając konto na konkretnym portalu możemy mieć pewność, że znajdziemy ludzi, którzy poszukują tego samego co my. Właśnie z tego powodu sporym powodzeniem cieszą się seks randki przez internet. W realnym świecie, raczej nie podejdziemy do osoby, która nam się spodobała i nie zakomunikuje jej, że chcielibyśmy pójść z nią do łóżka z uwagi na fakt, że byłoby to co najmniej dziwne. Na portalach randkowych rzecz ma się zupełnie inaczej, ponieważ w opisie zamieszczonym na profilu od razu możemy zaznaczyć, że nie szukamy związków, a raczej krótkoterminowych przygód. Możliwość jasnego zakomunikowania co dokładnie nas interesuje sprawia, że jest to łatwiejsza droga niż tradycyjne randkowanie.

Na co zwrócić uwagę zakładając profil na portalu randkowym?

Istnieje spora grupa ludzi, która w internecie poszukuje miłości na całe życie. Każdy z nas zna przynajmniej jedną parę, która poznała się na portalu randkowym i od tego czasu wiedzie szczęśliwe życie. Nie wszyscy jednak zakładają profil, aby szukać drugiej połówki, niektórym bowiem zależy tylko na dobrej zabawie i nie ma w tym nic złego. Zalecamy jednak, żeby od samego początku mówić szczerze o swoich preferencjach. Jeśli założyliśmy profil dlatego, że interesują nas głównie seks randki przez internet, warto o tym mówić od początku, żeby osoba z którą spotkamy się w przyszłości miała świadomość, że nie szukamy nikogo do stałego związku. Oczywiście spotykając konkretną osobę nasze oczekiwania mogą ulec zmianie, ale warto do tematu podchodzić szczerze, tak aby uniknąć niepotrzebnych rozczarowań.

Ruch po Twojej stronie

Randkowanie w internecie daje dużą swobodę działania. Przeglądając profile możemy od razu napisać do osoby która nam się spodobała i nawiązać z nią kontakt. Jeśli to my się komuś spodobaliśmy, również może do nas napisać jednak mamy ten komfort, że po naszej stronie leży decyzja czy chcemy nawiązać bądź kontynuować znajomość. Umawianie się na seks randki przez internet jest bardzo proste ponieważ sami decydujemy o tym czy wolimy najpierw poznać drugą osobę bliżej, czy bardziej pociąga nas spontaniczne wyjście poprzedzone wymianą kilku wiadomości. Niezależnie od tego w jakim celu zakładasz profil na portalu randkowym i jaki preferujesz sposób działania, wiedz, że w internecie możesz spotkać bardzo wiele osób podobnych do Ciebie, z którymi masz szansę przeżyć coś niesamowitego.

5/5 - (1)