Jak poznać swoją miłość w Internecie?

Zdecydowana większość z nas, w pewnym momencie swojego życia, rozpoczyna intensywne poszukiwania drugiej połówki. Nie ma się temu co dziwić, bo życie we dwójkę uchodzi za prostsze i przyjemniejsze. Współczesny świat oferuje nam naprawdę wiele możliwości poszukiwania miłości. Interesującą osobę możemy poznać za pośrednictwem Internetu, bez wychodzenia z domu. Jak jednak należy zabrać się do takich poszukiwań? Na szczęście, nie jest to tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy nam jedna z popularnych aplikacji randkowych na przykład datezone lub po prostu portal społecznościowy. 

Aplikacja randkowa czy portal społecznościowy?

Jak zaznaczono na wstępie, interesującą osobę można poznać zarówno za pośrednictwem aplikacji randkowej, jak i za pośrednictwem jakiegoś portalu społecznościowego. Wybraną aplikację możemy zazwyczaj zainstalować bezpłatnie, a na portalu typu Facebook czy Instagram wystarczy po prostu założyć konto. Wydaje się, że zdecydowanie większe szanse na znalezienie miłości mają osoby korzystające z aplikacji randkowych. Jeśli jednak nie przepadamy za nimi, możemy spróbować swoich sił na jakimś portalu. Czasami już samo zamieszczenie interesujących fotografii sprawi, że ktoś wyrazi zainteresowanie nami. Dobrze byłoby więc jak najstaranniej uzupełnić swój profil, bez względu na to czy korzystamy z aplikacji, czy też z portalu społecznościowego. 

O czym rozmawiać, aby zainteresować kogoś swoją osobą?

Starannie uzupełniony profil i atrakcyjne zdjęcia na pewno pomogą nam przyciągnąć uwagę. To jednak zdecydowanie za mało, aby znaleźć miłość w Internecie. Przede wszystkim, musimy wiedzieć, jak rozmawiać, aby utrzymać pozytywne pierwsze wrażenie. Na pewno powinniśmy wystrzegać się stosowania oklepanych tekstów na podryw, które znaleźć można na wielu stronach internetowych. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będą proste i szczere komplementy. Nie bądźmy także zbyt otwarci, zwłaszcza na początku. Aura tajemniczości znacząco zwiększy naszą atrakcyjność. Uważajmy jednak, aby nie przesadzić. Szczerze opowiadajmy o swoich pasjach, ale nie piszmy ciągle tylko o sobie. Zostawmy interesującej nas osobie przestrzeń na to, aby także mogła opowiedzieć nam o swoim hobby.

5/5 - (1)