Jak być gorącym ciachem?

Nasz nowy artykuł kierujemy do wszystkich panów którzy chcą przychodzić na myśl swoim znajomym kiedy usłyszą hasło “ciacho”. Nie od dziś wiadomo, że mężczyzną zależy na seksie, a aby doprowadzić do stosunku trzeba się często mocno postarać. Prawdą jest też to, że starać możemy się mniej kiedy wyglądamy jak milion dolarów. Niestety natura bywa brutalna i nie każdy z nas zostaje obdarzony boskimi genami dzięki którym wygląda jak gwiazda rodem z Hollywood. Na szczęście znamy metody które mogą wpłynąć na naszą atrakcyjność, dzięki czemu nasze szanse na przygodną noc zostają znacznie powiększone. Dzisiaj opisujemy trzy metody bez których nawet nie masz co myśleć o wyjściu na miasto w celu znalezienia partnerki. Zapraszamy do lektury!

Wyglądaj świeżo!

Po pierwsze – zadbaj o siebie. Drogie samochody, seksowne zapachy i ciuchy szyte na miare nie dadzą nic jeśli będzie zwyczajnie zaniedbany. Pamiętaj o higienie, prysznic i mycie zębów to czynność której warto podejmować się więcej niż raz dziennie. Kolejnym krokiem będzie wycieczka do barbershopu. Fryzura jest bardzo ważna, ponieważ większość kobiet zwraca uwagę na męskie włosy. Można powiedzieć, przez fryzurę do łóżka, i nie będzie w tym zbyt dużej przesady. 

Ubierz się

Drugi niezbędny element do osiągnięcia sukcesu to ubiór. Możesz się z tym nie zgadzać, ale ludzie oceniają innych po wyglądzie. Możesz mieć najlepszy charakter na świecie, ale na nic Ci on jeśli kobieta odrzuci Cię na starcie z powodu twojej aparycji. Weź pieniądze, idź do sklepu i kup najmodniejsze ciuchy na jakie Cię stać. Pamiętaj! Dobierz ubrania do swojej sylwetki. Jeśli masz ciało Adonisa to podkreśl swoją wąską talie i ogromne ramiona obcisłą koszulką. Jeśli jesteś endomorfikiem i twoja sylwetka bardziej przypomina walec niż literę “Y” to kup coś luźniejszego.

Wisienka na torcie – seksowny zapach 

Na co kobiety również zwracają uwagę? Oczywiście na nasz zapach. Jeśli pachniesz dobrze masz już za sobą początek flirtu. Uwierz mi, jeśli postawimy obok siebie tak samo atrakcyjnych mężczyzn, ale jeden z nich będzie pachniał porannym joggingiem, a drugi będzie miał na sobie najbardziej seksowny perfum to nie będzie raczej chwili na zastanowienie. Samotnie do domu wróci gość który oszczędził na zapachu.

5/5 - (1)